Menu

Aanvragen

Alle aanvragen »

Foodtruck gevraagd voor Koningsdag feesttent / foodplein

Geplaatst op 25 januari 2019
Categorie: Aziatisch | Barbecue / Grill | Burrito's | Overig | Pannenkoeken / Crêpes | Pasta | Pizza | Pulled Pork | Salades | Taco's | Vegetarisch

  • Op Koningsdag is er een vol programma in en rond de feesttent in Heinenoord. Pal voor de feesttent wordt een foodpleintje ingericht waar ruimte is voor 5 foodtrucks. We zoeken leuke foodtruckers die deel willen nemen aan deze eerste outdoor Koningsdag in Heinenoord. Onze ambitie is om er het leukste Koningfeest van te maken in de Hoeksche Waard (Oud Beijerland, Mijnsherenland, Puttershoek etc). Het feest wordt jaarlijks georganiseerd door de Oranjevereniging.
    Programma overdag:
    van 10.00-20.00 voor jong en oud in en rond de feesttent.
    Van 20:00-24:00 dansfeest met dj's in de feesttent.
    Het foodplein wordt aangekleed met gekleurd licht (prikkabel). Het stageld van 75 euro wordt gebruikt voor voorzieningen water en elektriciteit. Er is geen afdracht nodig.



    * Deze opdracht is gesloten door de opdrachtgever.

    • Datum: 27-04-2019
    • Plaats: Heinenoord
    • Betaling door: Gasten
    • Budget (€): -
    • Faciliteiten op locatie: Water & elektriciteit
    • Aantal personen: 2000
  • Deel dit bericht via:

Reageren niet meer mogelijk

De opdracht is niet meer actueel.

Reacties op dit bericht zijn uitgeschakeld door de opdrachtgever.

« Vorige
Bericht 4200 van 6106
Volgende »