Foodtruck gevraagd voor LUST Food Truck Festival
Geplaatst op 21 januari 2017
Categorie: Algemeen
Aanvragen
Geplaatst op 21 januari 2017
Categorie: Algemeen
In 2016 zag het LUST Food Truck Festival het eerste levenslicht. Achterhoekers Roy Heesen en Jeroen Schreurs, met beide jarenlange ervaring in de evenementenbranche, sloegen de handen ineen en richtten Stichting Badgasten op.
Vanuit deze Stichting werken ze met ontzettend veel passie aan een bijzonder evenement. Het LUST festival kenmerkt zich door bijzondere locaties (bij voorkeur parken), waar veel energie wordt gestoken in aankleding en beleving.
De eerste editie sloeg in als een bom en werd los van vele achterhoekers, geheel omarmd door duizenden Duitsers. Bijna alle food trucks verkochten op de eerste dag al uit!
Op 30 Juni, 1 juli en 2 juli 2017 zullen we deze edities gaan overtreffen, door er nog meer beleving aan toe te voegen. Zo denken we aan activiteiten en theater.
Heb jij net als ons heel veel passie voor festivals en is jouw food truck bijzonder mooi en beginnen je gasten te huilen van blijdschap als ze je product proeven? Dan zijn wij op zoek naar jou! We willen graag een duurzame relatie opbouwen met vaste partners.
Het LUST Food Truck Festival heeft voor 2017 reeds 4 edities bevestigd.
[link]
* Je hebt een PRO account nodig om links, telefoonnummers en e-mailadressen in dit bericht weer te geven.
* Deze opdracht is gesloten door de opdrachtgever.
De opdracht is niet meer actueel.
Reacties op dit bericht zijn uitgeschakeld door de opdrachtgever.