Foodtruck gevraagd voor Foodtruck Festival
Geplaatst op 24 februari 2017
Categorie: Algemeen
Aanvragen
Geplaatst op 24 februari 2017
Categorie: Algemeen
Beste Foodfestivaltrucker!
Op 25 mei is het weer Hemelvaart. Na een geslaagde eerste editie van vorig jaar, organiseren wij dit jaar de tweede editie van het ‘’Hallo! Foodtruck Festival’’.
De Pekingtuin wordt omgetoverd tot een echt festivalterrein, waar jong en oud kan genieten van een dag vol vertier. Lekker eten, gezellige muziek, activiteiten en een spetterend optreden van Sonny’s Inc., dat is wat het festival in petto heeft. Met vele foodtrucks op het terrein kunnen alle Foodies hun hart ophalen.
Om dit evenement te laten slagen, willen we natuurlijk dat uw foodtruck hierbij aanwezig is.
Wat gaan we doen?
We gaan een mooi evenement neerzetten waar gezelligheid, entertainment, eten en drinken de boventoon voeren.
Hierbij de gegevens van het Hallo! Foodtruck festival op een rijtje:
Locatie = Pekingtuin in Baarn
Ticketverkoop = €5,00 per ticket en kinderen tot 16 jaar gratis
Tijden = 25 mei van 14.00 uur tot 23.00uur
Muziek = vanaf 14.00 uur een allround DJ in de koepel
Optreden = om 20.00uur begint het spetterende optreden van Sonny’s Inc. in de koepel
Einde = 23.00uur
Dit klinkt natuurlijk als een mooi evenement waar u niet mag ontbreken. Wilt u meer informatie of een inschrijfformulier dan kunt u mij terug mailen.
Gaan we samen alle Foodies onder ons een onvergetelijke dag bezorgen? Dan zien we graag uw inschrijfformulier retour.
Heeft u nog vragen? Stel deze gerust!
* Deze opdracht is gesloten door de opdrachtgever.
De opdracht is niet meer actueel.
Reacties op dit bericht zijn uitgeschakeld door de opdrachtgever.